Fitoks Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Kapsül
search
  • Fitoks Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Kapsül
  • Fitoks Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Kapsül
  • Fitoks Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Kapsül

Fitoks Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Kapsül

104,00TL
KDV dahil

İSTENMEYEN KİLOLARA VEDA

  Ücretsiz Kargo Hizmeti

100TL ve üzeri verilen siparişlerde Kargo Ücretsiz

  Kişisel Veri Güvenliği

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm teknik altyapı

  Güvenli Ödeme Altyapısı

Tüm siparişleriniz 256 bit SSL Sertifikası ve 3D secure korunmaktadır!

FİTOKS KAPSÜL 

‘’İSTENMEYEN KİLOLARA VEDA’’ 

Fitoks Kapsül Nedir? 

Fitoks kapsül (2 kapsül); Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi 300 mg, Kafein 200 mg, Üzüm Çekirdeği Ekstresi 200 mg, Guarana Tohumu Ekstresi 200 mg, Zencefil Kökü Ekstresi 200 mg, Dereotu Tohumu 200mg, Bromelain 120 mg bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirdiği fitoks kapsül, sizi daima zinde hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.  

1989’ dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. 

FİTOKS KAPSÜL FAYDALARI

Sağlıksız beslenmenin sonucunda kilo mu alıyorsunuz? Bu durumdan kurtulmada en doğal desteği ise bitki ve bitkisel ürünlerdir. Bu nedenle Shiffa Home, sağlıklı ürün gamına yenilerini ekleyerek, Fitoks yeşil çay ekstreli kapsülü üretti. Ürünün içerisinde bulunan yeşil çay ve yeşil çay ekstresi, guarana tohumu, üzüm çekirdeği ekstresi, zencefil, dereotu, kafein ve bromelain ile özel formüle edilmiştir. Fit ve sağlıklı bir yaşama ayak uydurmak için Fitoks kapsülü tercih edebilirsiniz.  

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.  

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

FİTOKS KAPSÜL İÇERİĞİ

Guarana, küçük kırmızı meyveli Brezilya yağmur ormanı florasına ait bir bitkidir. Kahve çekirdeğinden 2,5 kat daha fazla kafein içerir.  

Bromelain, taze ananasın gövdelerinden elde edilen bir enzim ekstraktıdır. Protein ayrıştırıcı bir enzimdir. 

Yeşil Çay, sağlık açısından önemlidir ve popüler bitkilerdendir. Temel içeriğini polifenoller, vitaminler, azotlu bileşikler, kafein, inorganik elementler, lipidler ve karbonhidratlar oluşturmaktadır. Normal çay gibi yeşil çayda da kafein bulunmaktadır. 

Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm çekirdeği içerdiği yüksek orandaki antioksidan ile linoleik ve oleik asit gibi doymamış yağ asitleri barındırmaktadır. İçerisinde yer alan krom, normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur. 

İçerik (2 Kapsül) Yeşil Çay Yaprağı Ekstre 300 mg, Bitkisel Kapsül, Kafein 200 mg, Üzüm Çekirdeği Ekstresi 200 mg, Guarana Tohumu Ekstresi 200 mg Zencefil Kökü Ekstresi 200 mg, Dereotu Tohumu 200mg, Bromelain 120 mg, Mikrokristalin Selüloz, Krompikolinat. 

FİTOKS KAPSÜL KULLANIM ÖNERİSİ

11 yaş üstü yetişkinler için günde 2’defa 1’er kapsül alınmalıdır.  

Uyarı: Tansiyon hastalarına ve hamilelere önerilmemektedir. 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Raf Ömrü: 3 yıl.  

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 004194-26.04.2018 

İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

Ambalaj: 60 Bitkisel Kapsül 

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  

ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,  

GDO içermez,  

Silikon içermez,  

Renklendirici içermez,  

Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.  

M02528
chat Yorumlar (0)