Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda
search
  • Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda

Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda

41,00TL
KDV dahil

150ml

Biakaff içeriğindeki Kekik Bitkisi; Timol, karvakrol, simol, linaol gibi faydalı etken maddeleri içerir. Kekiğin esas bileşenlerinde bulunan timol maddesi, antiseptik, antibakteriyel ve antioksidan özellikler gösterir. 

  Ücretsiz Kargo Hizmeti

100TL ve üzeri verilen siparişlerde Kargo Ücretsiz

  Kişisel Veri Güvenliği

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm teknik altyapı

  Güvenli Ödeme Altyapısı

Tüm siparişleriniz 256 bit SSL Sertifikası ve 3D secure korunmaktadır!

BİAKAFF ŞURUP 

BİAKAFF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA NEDİR? 

Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda, sinirotu, kekik, papatya gibi bitkisel ekstraktları içeren takviye edici gıda maddesidir.  

Biakaffın içieriğindeki bitkisel ekstraklar, limon konsantresi ve portakal aroması ile harmanlanmıştır. 

Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıdada, tatlandırıcı olarak bal kullanılmıştır.  

BİAKAFF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA FAYDALARI

Biakaff içeriğindeki Kekik Bitkisi; Timol, karvakrol, simol, linaol gibi faydalı etken maddeleri içerir. Kekiğin esas bileşenlerinde bulunan timol maddesi, antiseptik, antibakteriyel ve antioksidan özellikler gösterir. Burun yolu ile kullanıldığında ferahlatıcı ve açıcı etkisi olduğu bilinmektedir. 

Biakaff içeriğindeki Sinirotu; Taninler, yüksek oranda K vitamini, kalsiyum, beta karoten, çeşitli asitler, amino asitler, klorogenik asit, karbonhidratlar, iridoidler, neoklorogenik asit gibi birçok etkin madde açısından zengindir. Sinir otu hem tohumu hem de yaprağı ile alternatif tıpta sıkça kullanılmaktadır.  Özellikle nefes rahatlatıcı özelliği ile fayda sağlamaktadır. 

Biakaff içeriğindeki Mayıs Papatyası yüzyıllardır bilinen bir bitkidir. Roma’da, Mısır’da ve Yunanlılarda ilaçların yapımında kullanılan papatyalar, günümüzde de şifalarıyla tanınması nedeniyle tercih edilen bitkiler arasındadır. Papatya terleticidir ve sakinleştirici özelliğe sahiptir.  

Ayrıca Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda içerisinde Limon Konsantresi ve Portakal Aroması bulunması sebebiyle de C Vitamini bakımından oldukça zengin ve faydalıdır. 

İçerik (4 ölçek:20 ml için): Bal, Deiyonize su, Gliserol (stabilizör), Şeker, Limon Konsantresi, Ksantan Gam(Kıvam Arttrıcı), Sinirliot Ekstraktı( 26,66 mg), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metil selüloz(Kıvam Arttırıcı), Mayıs Papatyası Ekstraktı(13,33mg), Portakal Aroması, Kekik Ekstraktı(6,66 mg) 

Yardımcı Maddeler: Gliserol (stabilizör), Ksantan Gam (Kıvam Arttrıcı), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metilselüloz(Kıvam Arttırıcı)

BİAKAFF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA KULLANIM ÖNERİSİ

4-10 yaş arası çocuklar günde 2 defa 2’şer ölçek (5 ml), 11 yaş ve üstü yetişkinler günde 2 veya 3 defa 2’şer ölçek alınmalıdır. 

- Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

M02714
chat Yorumlar (0)