Ferrovitec Demir İçeren Takviye Edici Gıda
search
  • Ferrovitec Demir İçeren Takviye Edici Gıda

Ferrovitec Demir İçeren Takviye Edici Gıda

40,00TL
KDV dahil

‘’FERROVİTEC İLE ARANAN KAN BULUNDU’’

DEMİR İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA, 100ml

  Ücretsiz Kargo Hizmeti

100TL ve üzeri verilen siparişlerde Kargo Ücretsiz

  Kişisel Veri Güvenliği

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm teknik altyapı

  Güvenli Ödeme Altyapısı

Tüm siparişleriniz 256 bit SSL Sertifikası ve 3D secure korunmaktadır!

‘’FERROVİTEC İLE ARANAN KAN BULUNDU’’

FERROVİTEC DEMİR İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA

Ferrovitec Demir; içeriğinde bal, arı sütü, C vitamini, demir, çinko ve nane yağı içeren sıvı takviye edici gıdadır. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller çocuk ve yetişkinler için oldukça önemlidir.   

FERROVİTEC DEMİR İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA FAYDALARI

Ferrovitec Demir içeren sıvı takviye edici gıda demir içeriğinin yanı sıra önemli vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. Gerçek bal ile tatlandırılmıştır.

Hiçbir katkı maddesi bulunmayan Ferrovitec Demir İçeren Sıvı Takviye Edici Gıdanın içerisinde bulunan; demir, kımızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur. Demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına ve normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.  

İçeriğindeki Çinko normal cildin, tırnakların ve saçın korunmasına katkıda bulunur, normal makro besin öğeleri metabolizmasına da katkıda bulunmaktadır.   

İçeriğinde bulunan C vitamini kırmızı kan hücreleri oluşumuna katkıda bulunurken, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. C vitaminini diğer bir etkisi ise demir emilimini arttırır.  

Aynı zaman da C vitamini kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna da katkı sağlamaktadır.    

İçeriğindeki nane yağı ise, ferahlatıcı etkisinin yanı sıra diğer vitamin ve mineraller ile bileşiminde olumlu etkiler göstermektedir.  

İçerik: Bal, Deiyonize Su, Arı Sütü, C Vitamini (L-Askorbik Asit), Demir Pirofosfat, Nane Yağı, Çinko Sülfat Monohidrat, DL-α-tokoferil Asetat, Potasyum Sorbat, Portakal Aroma Vericisi, Siyah Havuç Konsantresi.  

FERROVİTEC TÜKETİM ÖNERİSİ

4-10 yaş arası çocuklarda günde ½ ölçek (2,5ml) alınmalıdır. 11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 defa 1 ölçek (5ml) alınması tavsiye edilir. 

Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından alınması sakıncalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.    Raf ömrü: 2 yıldır. 

- Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

- Gıda Onay Numarası: 002548-19.04.2017 

M00132
chat Yorumlar (0)