Multamin Vitamin-Mineral Karışımı
search
  • Multamin Vitamin-Mineral Karışımı

Multamin Vitamin-Mineral Karışımı

37,00TL
KDV dahil

A, D, E, C, B3, B6, B12 vitaminlerinin yanı sıra Niasin, Çinko gibi bileşenler içeren mineral ve vitamin deposu bir şuruptur. Çocuklarda ve yetişkinlerde günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

100 ml. 

  Ücretsiz Kargo Hizmeti

100TL ve üzeri verilen siparişlerde Kargo Ücretsiz

  Kişisel Veri Güvenliği

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm teknik altyapı

  Güvenli Ödeme Altyapısı

Tüm siparişleriniz 256 bit SSL Sertifikası ve 3D secure korunmaktadır!

MULTAMİN

Multamin Nedir? 

A, D, E, C, B3, B6, B12 vitaminlerinin yanı sıra Niasin, Çinko gibi bileşenler içeren mineral ve vitamin deposu bir şuruptur. Çocuklarda ve yetişkinlerde günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  

Vitamin ve mineraller vücutta üretilemediği için dışarıdan almak zorunda olduğumuz, yaşamsal faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için gerekli bileşenlerdir. 

İçerisinde bulunan vitamin ve minerallerin başlıca işlevleri şu yöndedir: 

C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. C vitamini demir emilimini arttırır. Ayrıca, diş etlerinin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. 

Çinko normal protein sentezine katkıda bulunur. Ayrıca, çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.  

B6 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca, B6 vitamini normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna katkıda bulunmaktadır.  

A vitamini normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. 

D vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur, kalsiyumun ve fosforun normal emilimine katkıda bulunur. 

B12 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca, B 12 vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.  

Niasin normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. 

Riboflavin (B2 Vitamini) normal kırmızı kan hücrelerinin korunmasına katkıda bulunur. Riboflavin (B2 Vitamini) normal cildin korunmasına ve Riboflavin (B2 Vitamini) normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. 

İÇERİK: Deiyonize Su, Portakal Konsantresi, Bal, L-Askorbik Asit, Nikotinamid, Arı Sütü, Portakal Aroma Vericisi, Potasyum Sorbat(Koruyucu), Çinko Sülfat, DL-Α-Tokoferil Asetat, Piridoksin Hidroklorür, Tiamin Hidroklorür, Riboflavin, Vitamin A Palmitat, Siyanokobalamin, Kolekalsiferol. 

Multamin Tüketim Önerisi:  

4-10 yaş arası çocuklarda günde 1 defa 1 ölçek (5ml) alınmalıdır. 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa birer ölçek (5ml) alınması tavsiye edilmektedir.  

NOT: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz.   

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026     

-Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002317-13.03.2017 

Gramaj: 100 ml. 

M00133
chat Yorumlar (0)