Ginseng Tablet
search
  • Ginseng Tablet

Ginseng Tablet

160,00TL
KDV dahil

Kırmızı Kore Ginseng Tablet

‘’GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİK’’ 

120 Tablet  

  Ücretsiz Kargo Hizmeti

100TL ve üzeri verilen siparişlerde Kargo Ücretsiz

  Kişisel Veri Güvenliği

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm teknik altyapı

  Güvenli Ödeme Altyapısı

Tüm siparişleriniz 256 bit SSL Sertifikası ve 3D secure korunmaktadır!

KIRMIZI KORE GİNSENG 120 TABLET 

‘’GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİK’’ 

Ginseng Tablet Nedir? 

Ginseng tablet; 1320 mg Kırmızı Ginseng ve 140 mg Kırmızı Ginseng ekstresi içeren doğal ve yüksek teknoloji ile üretilen besin değeri yüksek ve daima sizi güçlü hissettirecek bir gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Ginseng içerisinde, ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır. Kırmızı Kore Ginseng’i 22 çeşit faydalı madde (ginsenoside) barındırmaktadır.  

1989’ dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, kaliteli hammaddelerden özenle temin ettiği ginseng ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. Gücünüze güç katmaya gelen ShiffaHome kırmızı ginsengi tablet formunda üretti.  

Ginseng Tabletin Faydaları Nelerdir? 

 İçerisinde bulundurduğu ginsenosit ve gintonin isimli aktif maddeler sayesinde gingsengin rahatlatıcı ve canlandırıcı bir etkisi vardır. Bu bileşikler birbirini tamamlayıcı etki gösterir. Gingseng bitkisi etli köklere sahip ve yavaş büyüyen bir bitkidir. Yetiştirilme süresine göre kırmızı, beyaz ve taze olarak sınıflandırılır. 

 Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. 

 Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

Ginseng Tabletin İçinde Neler Var? 

Ginsengin botanik ismi olan Panax, 'Tam iyileşme' anlamına gelmektedir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türleri, Kore ginsengi kadar nitelikli değildir. Kore ginsengi ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olduğu için etkisi daha yüksektir. Köklü, çok yıllık, otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitki köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmaktadır, rengi ise kırmızıdır. Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunur ve oralarda yetiştirilmesi de yapılır. 

Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır. Kırmızı Kore Ginseng’i 22 çeşit faydalı madde (ginsenoside) barındırmaktadır. Kırmızı ginseng Uzakdoğu’nun en çok kullanılan bitkisi olarak bilinmektedir. 

Ginsengin faydalarından yararlanmak için doğru içerikli ürün tercih etmelisiniz.  

İçerik: 2 kapsülde; Kırmızı Ginseng (kök) 1320 mg (panax ginseng), Bitkisel Kapsül (hidroksipropil metil selüloz), Kırmızı Ginseng (kökü) ekstresi 140 mg (panax ginseng) 

Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 3 kez birer tablet yemeklerden önce veya sonra alınabilir. Uyarı: Kan inceltici ilaçlar ile alınması önerilmez. Hamile ve emziren bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Kronik rahatsızlığı olup sürekli ilaç kullananların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf Ömrü: 3 yıl.  

- İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026 

- GIDA ONAY NUMARASI: 002665-17.05.2017 

Ambalaj: 120 Tablet  

M00064
chat Yorumlar (0)